Employability Forward: 28.03.2024 – Πρωτοβουλία εταιρείας ΤΙΤΑΝ για μετάβαση από την εκπαίδευση στην απασχόληση

Το “Employability Forward”, μία πρωτοβουλία της εταιρείας ΤΙΤΑΝ, στοχεύει στην ενδυνάμωση μεταπτυχιακών φοιτητών και φοιτητριών κατά τη μετάβαση από την εκπαίδευση στην απασχόληση, προσφέροντάς τους μοναδικές ευκαιρίες για διάλογο και ανταλλαγήιδεών με κορυφαίους εκπροσώπους του επιχειρηματικούκαι θεσμικούκόσμου.

Φέτος, το “Employability Forward” διεξάγεται την Πέμπτη 28.03.2024 στο Ωδείο Αθηνών και επικεντρώνεται στην προσέγγιση foresight και τον μακροπρόθεσμο σχεδιασμό, αναδεικνύοντας τις τάσεις που θα διαμορφώσουν το μέλλον της εργασίας και της κοινωνίας τα επόμενα 15 και πλέον χρόνια.

ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ